top of page

Idzie Marsz NiepodległościZałączam apel Marszu Niepodległości i zachęcam do wsparcia i przede wszystkim do wzięcia udziału w tym epokowym przedsięwzięciu:"Szanowni Państwo,

Pozostał już niespełna miesiąc czasu do jednego z największych patriotycznych marszów w Europie. Każdego dnia ciężko pracujemy, powstaje nowy spot, jesteśmy po rozmowach z gospodarzem terenu przy Stadionie Narodowym, rozmawiamy z firmami, które będą nas wspierać w takich zadaniach jak nagłośnienie czy komunikacja. Na ostatnim spotkaniu Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości udało nam się uzgodnić hasło, które w moim przekonaniu połączy Polaków kochających swoją ojczyznę. Mogę jedynie zdradzić, że to najwspanialsze zawołanie Polaków, a upublicznimy je w tym tygodniu na konferencji prasowej. Już teraz zapraszam do uczestnictwa w tym niezapomnianym pochodzie wszystkich Polaków. Szykujemy wiele atrakcji, które na pewno pozostaną w pamięci Waszej i w szczególności dzieci. Zabierajcie z sobą całe rodziny, znajomych i przyjaciół. Niech ta okrągła setna rocznica pokaże wszystkim, że Polska nie dostosuje się do świata, a będzie podążała drogą wierności Bogu i Jego Woli. Przypominam o filmach promocyjnych:

"(...) Nie mieliśmy Państwa, ale przetrwaliśmy jako Naród dzięki wierze katolickiej, dzięki obyczajom, dzięki polskim rodzinom, dlatego spotkajmy się na marszu 11 listopada (...)." "(...) warto zademonstrować wolę Narodu Polskiego utrzymania niepodległości i umacniania jej, dlatego zachęcam Państwa do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu."


ZBIERAMY NA ŚRODKI NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI


Zebraliśmy do tej pory około 65% środków potrzebnych do organizacji marszu. W najbliższym czasie musimy opłacić wynajęcie mobilnych punktów ustępowych, a także zapłacić za oprawę Marszu Niepodległości. Nadal nie udało nam się zgromadzić potrzebnej sumy na zabezpieczenie przemarszu przez Straż Marszu Niepodległości. Dlatego pragnę Państwa prosić o wpłaty, które pomogą nam wszystkim wspólnie zorganizować ten nasz patriotyczny przemarsz.


 • zabezpieczenie przez Straż Marszu Niepodległości,

 • zabezpieczenie medyczne (karetki i służby medyczne),

 • oprawę marszu,

 • reklamę Marszu Niepodległości,

 • toalety rozstawione na trasie marszu,

 • samochody platformy, z których możemy nadzorować i prowadzić Marsz Niepodległości,

 • wynajem samochodów dostawczych, którymi będziemy mogli przewieźć sprzęt

 • przejazdowych i systemu nagłośnienia, tak aby wszyscy uczestnicy naszego zgromadzenia mogli usłyszeć nasz przekaz,

 • budujemy też nową stronę internetową Marszu Niepodległości,

 • w zeszłym roku było wiele telefonów w i pytań o Marsz Niepodległości. Niestety z powodu organizacji i braku czasu wiele z nich nie mogliśmy odebrać. W tym roku chcemy na okres jednego miesiąca zatrudnić wolontariuszy, aby mogli Państwu pomóc znaleźć parkig czy poinformować o szczegółach organizacji Marszu Niepodległości,

 • i wiele innych kosztów, których nie sposób wypisać.


Dziękuję i pozdrawiam w imieniu wszystkich wolontariuszy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

ROBERT BĄKIEWICZ PREZES ZARZĄDU"TYTUŁEM: Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP): 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH: SWIFT BPKOPLPW


bottom of page