top of page

Twarz totalitaryzmu

"Totalitaryzm odsłania swoją twarz. Pętla na naszej szyi się zaciska. Oto nowy wspaniały świat! - pisze Przemysław Holocher - Tym razem uderzył w nas PayPal, sprawa nadaje się do prokuratury, proszę o pochylenie się nad poniższym tekstem, w którym opiszę bandyckie praktyki tej zideologizowanej firmy. Nasze wydawnictwo boryka się z różnymi ograniczeniami, nakładanymi na nas przez firmy którym my sami, jako Polacy daliśmy się w naszym kraju rozwinąć! Facebook nie ustaje w działaniach ograniczania naszych wpisów, blokowania kont, jestem też przekonany, że za niedługo znikniemy z tego portalu. YouTube nakłada na każdy nasz film ograniczenia reklamowe, przez co nie mamy możliwości zarobkowania. Reklamy Google zostały dla nas ograniczone, zabroniono nam stosować najbardziej skutecznej formy reklamy, czyli śledzenia użytkownika po

Jedno z wydawnictw

zainteresowaniach. Powód? Posiadamy książki religijne w sklepie. Teraz przyszedł czas na ostrzejsze represje i uderzenie w finanse Fundacji Magna Polonia! Oto wczoraj otrzymałem takiego maila od PayPal:

“Nałożyliśmy na Twoje konto trwałe ograniczenia Niedawny przegląd operacji na Twoim koncie wykazał, że naruszasz przyjęte przez PayPal Zasady dopuszczalnego użytkowania. W związku z powyższym nałożyliśmy na Twoje konto trwałe ograniczenia.Usuń ze swoich witryn internetowych lub stron aukcji wszystkie odniesienia do systemu PayPal. Obejmuje to usunięcie nie tylko systemu PayPal jako opcji płatności, ale również logo i koszyka PayPal. Zgodnie z Umową z Użytkownikiem, gdy PayPal nakłada na konto trwałe ograniczenia ze względu na naruszenie Zasad dopuszczalnego użytkowania, środki na tym koncie zostają zablokowane na okres 180 dni. Po upływie 180 dni, w stosownych przypadkach, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jak wypłacić pieniądze pozostałe na Twoim koncie PayPal.Jeśli ewentualne obciążenia zwrotne spowodują, że saldo Twojego konta stanie się ujemne, musisz rozliczyć kwotę należną PayPal, aby uniknąć dalszych działań przeciwko Tobie.Aby wyświetlić pełny tekst Zasad dopuszczalnego użytkowania usługi PayPal, kliknij łącze Umowy prawne u dołu dowolnej strony serwisu PayPal.”

Od tej pory nikt z Państwa nie może zrobić zakupów w sklepie Magna Polonia przy użyciu tego systemu, nie ma możliwości przekazania darowizny na naszą fundację przez PAYPAL, a środki zgromadzone na koncie są zablokowane przez 180 dni! Mail przyszedł do mnie o godzinie 18:30, a infolinia tej totalitarnej firmy działa do godziny 17:00 od poniedziałku do piątku.

Co teraz? Wdrożymy na naszym sklepie możliwość płatności kartami kredytowymi/debetowymi w zamian za system PayPal. Czeka nas zapewne długa batalia z firmą, która działa na naszą szkodę i na szkodę polskiej gospodarki. Jako fundacja zatrudniamy bowiem ludzi, opłacamy drukarnie, współpracujemy z wieloma kontrahentami, a przez działanie totalitarystów z PayPal nasza sytuacja finansowa ulegnie pogorszeniu.

Bardzo Państwa proszę o wybranie innych form wsparcia Magna Polonia poprzez zakupy i darowizny. Bardzo proszę też o wsparcie nas dowolną i dobrowolną kwotą w tym trudnym dla nas okresie. Będziemy potrzebowali środków do utrzymania płynności finansowej i pomocy prawnej. Dziękuję w imieniu całej redakcji za wyrozumiałość i za to, że jesteście Państwo przy nas w chwili kiedy znajdujemy się pod ciągłym ostrzałem. Jedno jest pewne, nacisnęliśmy hydrze na odcisk. Teraz od Państwa zależy co będzie dalej. Jesteśmy na wojnie..."


PRZELEWY BANKOWE Z POLSKI

NAZWA : Fundacja Magna Polonia ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe NUMER KONTA (PKO BP): 26 1020 2528 0000 0102 0497 0986

PRZELEWY BANKOWE Z ZAGRANICY

NAZWA WYDAWNICTWA: Fundacja Magna Polonia ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe NUMER KONTA (IBAN): PL26 1020 2528 0000 0102 0497 0986 KOD SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Przemysław Holocher, Prezes zarządu Fundacji Magna Polonia

bottom of page